Tarpai Eemese Test-Tudat Centrum

A Tűzmadár alapítvány Test-Tudat Stresszkezelő központja 2021-ben elindul önálló tevékenységével,városi központunkban, amely a Tűzmadár alapítvány által működtetett Tűzmadár házak tevékenységét hivatott szolgálni, miközben a gyógyulási kereteket kitágítja és a megelőzésre is kiemelten fókuszál szolgáltatásainak gazdag választékával.
E központ tevékenységét kiemelt támogatóinknak köszönhetjük.

E támogatás egyúttal

- 2010-től a Tarpai Emese díjjal törekszik évente egyszer a megküzdésért, az élet minőségi átéléséért küzdő, szerető-bátor harcosként személyes fejlődését is előtérbe helyező érintettek elismerésére.
- és 2020-tól a Rohánszky Magda onkopszichológus díjjal az ő harcukat, életerejüket, gyógyulásukat és méltósággal teli életüket támogatóknak.

Az ezzel kapcsoaltos pályázati információ itt elérhető.

Kiemelt támogatóink:

Oklohama Community Foundation

Magyar Kereskedelmi és Hitel Bank
Vándor Péter

Számos kisebb és nagyobb adomány

Önt is is szeretettel várjuk támogatóink sorába.